Sunpride Elma ve Domates Pegasus Havayolları`nda
250 ml şişelerde Sunpride % 100 Elma Suyu ve % 100 Domates Suyu şimdi de Pegasus Havayolları menüsünde sizlerle buluşuyor.
[ devamı -> ]
FRİGO-PAK FOODIST 2011 FUARI İÇİN TÜYAP`TA
Aralık ayı içinde Tüyapta yapılan Food-İst 2011 fuarında Frigo-Pak da yerini aldı. Fuarda Sunpride ürünlerinin yanı sıra bu sene devreye alınan püre tesisinde üretilen püre ve salçalar da profesyonel ziyaretçilerimize ve distribütörlerimize tanıtıldı.
[ devamı -> ]
DO&CO da Sunpride`ı tercih etti
Atatürk Havalimanı`nın CIP salonunda misafirler artık Sunpride`ın Elma, Portakal ve Domates suları ile keyif buluyor. CIP salonunun işletmecisi DO&CO da birçok seçkin hizmet sağlayıcısı gibi Sunpride`ı tercih etti.
[ devamı -> ]
SALÇA VE PÜRE HATTIMIZ DEVREDE
Frigo-Pak, İtalyan Rossi&Catelli firmasından aldığı salça ve püre hattını devreye aldı. Hat, ürünlerin hava ile temasını keserek çok daha iyi renk ve kalitede ürün elde edilmesini sağlayan, patenti yeni alınmış bir sistemi de içeriyor.
[ devamı -> ]
JOYFULLAR şimdi yeni ambalajında
Joyful meyve suları ve nektarları artık 1 lt ve 200 ml yeni Tetra-Pak ambalajlarında. Yeni 1 litrelik ambalajlar modern dizaynları, kare şekilleri ve vidalı kapakları ile dikkat çekiyor.
[ devamı -> ]
Joy Ambalajları yenilendi!!!
  Joy aromalı içecek markamızın ambalaj tasarımları yenilendi. Şeftali ve vişne lezzetlerine ilave olarak kayısılı çeşidi de üretilmeye başlanan Joy aromalı içecekler yeni imaj ve çeşitleri ile tüketicilerin beğenisine sunuldu. 
[ devamı -> ]
Sunpride %100 Nar Suyu Çıktı!!!
  %100 Meyve suyu kategorisinde doğallığı ve lezzeti ile tercih edilen meyve suyu markası Sunpride’ın Nar Suyu raflarda yerini almaya başladı. Sağlıklı ve doğal yaşama önem veren tüketicilerin tercihi Sunpride,   nar suyunu da hiçbir koruyucu ve katkı maddesi kullanmadan üretiyor. C vitamini, demir ve potasyum açısından çok zengin olan lezzetli Sunpride Nar Suyunun müdavimi olmaya hazır olun.
[ devamı -> ]
SUNPRİDE 7+7 FARK YARATIYOR
    Frigo-Pak A.Ş. tarafından üretilen Sunpride 7+7 ürüneleri 10 aylık bir ARGE çalışması sonucu piyasaya sürüldü. %100 olan ürünlerin içerisinde tuz, şeker veya herhangi bir katkı maddesi bulunmamaktadır. 14 farklı meyve, sebze ve   oranları sağlığa fayda sağlayacak miktarlarda bakanlıkça onaylanmış doğal formlarda eklenen vitaminlerden oluşan ürünler lezzetini ve doğallığını korumak için en son teknoloji üretim bantları kullanılarak 3 farklı çeşit olarak üretilmiştir. ...
[ devamı -> ]
SUNPRİDE KIRMIZI GREYFURT SUYU!!!
    Direkt olarak meyveden sıkılmış olan ve hiçbir katkı maddesi içermeyen %100 Kırmızı Greyfurt Suyu Sunpride kalitesi ile tüketicinin beğenisine sunuldu.   Birçok faydası bulunduğu bilinen greyfurt bol miktarda C ve A, B vitaminleri içermektedir. Bağışıklık sisteminin kuvvetlenmesi, kanser ve kalp hastalıkları, karaciğer yağlanması ve soğuk algınlığı gibi rahatsızlıklar tedavisine yardımcı olmaktadır. Ayrıca greyfurtun hazmı kolaylaştırdığı, iştah açtığı,...
[ devamı -> ]
Tasarımıyla fark yaratan Sunpride !!!
  Sunpride meyve suyu şişesi Türkiye’deki en kapsamlı endüstriyel tasarım sergilerinden “Tasarımı ile Fark Yaratanlar” sergisinde ziyaretçilerle buluştu.  Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşu ve TİM işbirliği ile Eylül ayında gerçekleştirilen 2000`li yıllarda tasarımlarıyla fark yaratanlar sergisinde yer alan ve seçici kurul tarafından belirlenen 35 ürün içerisindeki tek meyve suyu ambalajı olan Sunpride şişesi Oya Şenocak tarafından tasarlandı.   Tüketici...
[ devamı -> ]
SUMMER'09 INTERNATIONAL FANCY FOOD & CONFECTİON SHOW
       Frigo-Pak A.Ş. 28-30 Haziran 2009 tarihleri arasında ABD’nin New York şehrinde düzenlenecek olan Summer‘09 International Fancy Food & Confection Show gıda fuarı na katılıyor..  
[ devamı -> ]
Copyright © 2011 Tüm Hakları Saklıdır, Firgo-Pak Gıda Maddeleri San. ve Tic. A.Ş.