HakkımızdaHakkımızdaHakkımızdaHakkımızda

Hakkımızda


Frigo-Pak firması 1984 yılında kurulmuş olup, kısa zamada önemli bir satış hacmi yakalayarak Türkiye'nin önde gelen gıda ihracatçılarından biri haline gelmiştir. Frigo-Pak halka açık bir şirket olup  hisseleri BIST'de işlem görmektedir.

Şirket, Bursa İnegöl'de 30.000 m2 arsa üzerine 27.000m2 kapalı alanda kurulu olan ve son teknoloji ürünü ekipmanla donanmış modern fabrikasında, gazlı ve gazsız içecekler, meyve suyu, konserve ve dondurulmuş gıda üretmekte ve üretiminin tamamını başta İngiltere ve ABD olmak üzere Almanya ve Japonya dahil 14 gelişmiş ülkeye  ihraç etmektedir. İhracat yaptığı ülkelerdeki sıkı gıda sağlığı denetimlerinden tam puan alan Frigo-Pak, RENTOKIL Certificate of Conformity, BRC (AA+), IFS (Higher Level), ISO 9001 ve ISO 22000 HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Point) kalite belgelerine sahiptir.

Frigo-Pak, yüksek ürün kalitesini, üretim kalitesi, hammadde kalitesi ve servis - hizmet kalitesi ile birleştirmektedir.

Firmamız sahip olduğu alkolsüz içecekler ve meyve suyu hatlarında Koladan gazoza, meyve suyundan meyveli suya kadar yüzlerce çeşit ürün üretme imkanına sahiptir.

Bütün ürünlerimizde Reverse Osmosis (RO) metoduyla elde edilmiş kaliteli su kullanılmaktadır.

Sahip olduğumuz uluslararası sertifikalar:

ISO 9001
ISO 22000 HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Point)
BRC (AA+)
IFS (Higher LEVEL)
RENTOKIL (Certificate of Conformity)

Firma Bilgileri PDF İndirin  (2,5 mb)
Copyright © 2011 Tüm Hakları Saklıdır, Firgo-Pak Gıda Maddeleri San. ve Tic. A.Ş.